Şiddetin yüksek olduğu ortamlarda, çeşitli ses yalıtım ürünleri kullanılır. Şiddetin fazla olmasından dolayı bu ürünlere ek olarak heavy layer olarak bilinen epdm ses yalıtım bariyeri de kullanılıyor. Epdm ses bariyerinin birçok kullanılma alanı vardır. Tavan, zemin, duvar ve kabin gibi yerlerde ses kirliliğinin önüne geçebilmek için çok önemli bir üründür ağır epdm bariyeri.

Görüntü ve yapısından kaynaklı akustik bir ürün olmadığı için genelde epdm ses bariyeri, sünger ile lamine edilir. Ağır epdm ses bariyeri ultra güçlendirilmiş bir üründür ve kolayca yırtılmaz. Darbe veya yapı kaynaklı oluşan şiddetli gürültülerin önüne geçmekte oldukça iddialı bir ürün olan ağır epdm ses bariyerinin, kalınlığı ve yoğunluğu çeşitlilik göstererek, kişinin tercihi ve ihtiyacına göre tercih edilerek binalara uygulanır.

Akustik süngerlerin yeterli gelmediği alanlarda ağır epdm ses bariyeri bir kurtarıcı malzemedir ve güçlü yapısıyla deforme olma olasılığı daha azdır. Ağır epdm ses bariyeri, gürültülerin yüksek oranda engellemesini sağlar. Trend Acoustic sizlere birinci sınıf kalitedeki, ihtiyacınıza uygun ağır epdm ses bariyerlerini sunuyor ve uygulamasını gerçekleştiriyor.

Ağır Epdm Ses Bariyeri Teknik Özellikleri:

Ebat: 102 cm X 204 cm plaka ve 102 cm * 12 mt rulo

Ağırlık: 3,5 KG - 10 KG aralığında

Kalınlık: 1,7 MM – 5 MM aralığında

Uygulama: Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı), zemine serme ya da dübelleme