Ses yutucu özelliğiyle beraber bariyerli akustik sünger, diğer bir problem olan yankıyı engellemek için de kullanılır. Ses bariyeriyle beraber tercih edildiğinde gürültünün önüne güçlü bir şekilde geçmiş olunur. Özellikle epdm ses bariyeri ile tercih edilmesi, ses yalıtımı için mükemmel bir kombinasyondur ve şiddetli gürültüyü dahi yüksek oranda engeller.

İki bariyerli akustik sünger arasına uygulanan epdm ses bariyeri en güçlü ses yalıtım ürünleridir. Bariyerli süngerin üzeri akustik süngerle kaplı olduğundan dolayı mekânda akustik ses düzenlemesi yapıp; eko, yankı gibi ses problemlerini de çözer. Bariyerli akustik sünger; stüdyo, gitar odası, bateri odası, ev, ofis, sinema, konferans salonu gibi yerlerde oldukça sık tercih edilen bir üründür.

Ses akustiğini sağlayan bariyerli akustik süngerlerini Trend Acoustic’den kolaylıkla temin edebilir, dilerseniz mekanınıza uygulanmasını da sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf bariyerli akustik süngerler firmamızda bulunmaktadır. Birçok alanda kullanıma uygun olan bu süngerler, uzun süre kullanılabilmektedir. Trend Acoustic ses yalıtımında uzman olarak, etkili tekniklerle bariyerli akustik sünger uygulamanızı gerçekleştiriyor ve gürültü problemlerinizin önüne geçiyor. Böylelikle ortamınızda gürültü problemini düşünmeden rahatlıkla yaşayabileceksiniz.

Bariyerli Akustik Sünger Teknik Özellikler:

Ebat : 100 - 100cm ya da özel olarak 50 - 100cm

Sünger Kalınlık : 10 mm ve 70 mm aralığında

Bariyer Kalınlık : 2 mm ve 5 mm aralığında

Sünger yoğunluğu : 50 - 70 ve 90DNS üretilir

Uygulama : Yapıştırma