Ses yutma özellikleriyle, ses yalıtım sektöründe etkili ürünlerden birisidir bondex sünger. Akustik ses yalıtımında kullanılan ve yüksek derecede ses izolasyonu sağlayan bondex sünger, parça süngerlerin birbirine preslenmesiyle oluşturulmaktadır. Böylelikle yüksek seslerin, ses kirliliğinin önüne geçer. Güçlü bir üründür ve çok yönlüdür.

Tavan, zemin, duvar, kabin gibi yerlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir üründür. Oldukça uzun ömürlü ve sağlıklı olan bondex süngerlerin ihtiyacınıza göre kalınlık ve yoğunluk ayarlaması yapılabilir. Trend Acoustic sizlere birinci kalite bondex süngerleri sunuyor ve dilerseniz uygulamasını ortamınızda gerçekleştiriyor. Bondex sünger akustik bir ürün olmadığı için üzerine kaplama yapılması gerekmektedir ve Trend Acoustic tüm bu işlemleri en kısa sürede kusursuzca gerçekleştiriyor.

Ses yalıtımında en sık tercih edilen ürünlerden olan bondex süngerlerin, bariyerli akustik sünger gibi çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre bondex süngeriniz seçilmesinde sizlere kolaylık sağlıyoruz. Yüksek oranda ses yalıtımı sağlayan bondex süngerler; sinema, tiyatro, konferans salonları, stüdyo gibi alanların kurtarıcı ses yalıtım ürünüdür. Doğru ürünle doğru şekilde gerçekleştirilen bir ses yalıtımı sayesinde gürültü problemini düşünmeden rahatça hareket edebileceksiniz. Trend Acoustic’de aradığınız bondex süngeri bulacaksınız.

Bondex Sünger Teknik Özellikleri:

Sünger Kalınlık : 1 cm ve 10 cm arası değişir.

Boyut : 100 cm x 100 cm

Sünger yoğunluğu : 80 ve 200 DNS arası yoğunluk

Uygulama : Yapıştırma