Trend Akustik Ses Yalıtımı olarak birçok firmaya ve müşterilerimize ses yalıtımı ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla 10 yılı aşkın süredir satış, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güvenli Alışveriş ve Hızlı Teslimat Sunarak sektörde ön plana çıkarak kaliteli hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve kullanılan malzemelerimizin tümü 1. sınıf yanmaz ISO sertifika ve TSE belgesine sahip olduğundan ses yalıtım uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerler ile farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Öncelikli olarak uygulama ve malzeme kullanılacak mekân bilgisi öğrenilerek uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışma arkadaşlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.

Ses Yalıtımı, Akustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, uygulama yapılan alanların genel yapımını anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile ve profesyonel kadromuz ile sunuyoruz. Akustik düzenlemeden ses ve vibrasyon (titreşim) yalıtımına kadar her türlü ihtiyaca uluslararası sertifikalarla, standartlara uygun malzeme üretimi ile cevap vermektedir.