Çok amaçlı akustik kabinler, dışarıdaki sesin içeriye girmesini ve içerideki sesinde dışarıya çıkmasını önleyecek şekilde tasarlanmaktadır. Böylelikle akustik kabinde istediğiniz gibi vakit geçirebilir, çalışabilir veya müzik yapabilirsiniz. Kabinlerde ses için bir izolasyonun söz konusu olmasından dolayı kapalı mekanlardır ve özel bir havalandırma gerekir. Bu sebeple akustik kabinlerde 120×120 mm büyüklüğünde havalandırma sistemi bulunur ve içeriye temiz hava alışverişi sağlanır.

Ses yalıtımı yapılmış kabininizin, akustik kapısı kapattığınızda tamamen ses geçirmez bir mekâna sahip olabilirsiniz. Kabinlerinizdeki çalışmalarınızda problem yaşamadan istediğiniz verimi sağlayabileceksiniz. İstediğiniz tarzda akustik süngerin uygulaması yapılarak, rahatlıkla sesin izole edilmesi sağlanır. Bu süngerler aynı zamanda kabininizin dekorasyonu içinde etkili olup, şık bir görüntü sağlamaktadır. Trend Acoustic, istediğiniz boyuttaki ses yalıtımı yapılmış kabinleri ve kabin için gerekli olan ses yalıtım ürünleri sizlere sunuyor.

Kabin ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Bunlar, kabin içi cihazların verimine ve performansına herhangi bir problem yaratmadan ses yalıtım işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Bu işlemlerin sıkıntısız gerçekleşebilmesi için akustik ses yalıtımında profesyonellere danışılması lazımdır. Trend Acoustic, ses yalıtımında edindiği tecrübelerle, müşterilerine aradıkları kalitedeki ses yalıtımlı kabinleri sunuyor.

Ses geçirmeyen kabininizde istediğiniz zaman çalışabilecek, dışarıdan gelen sesleri işitmeyecek ve içerideki sesin dışarıyı rahatsız edeceği kuşkusunu yaşamayacaksınız.