Yapı teknolojisinin hızlı gelişimiyle ses izolasyon öneminin hızla artışı gerçekleşti. Ses yalıtım ürünleri bu nokta bir zorunluluk halini altı. Trend Acoustic ses yalıtımında aradığınız kaliteyi sizlere sunuyor. Kauçuk şilte, akustik ses düzenlemesinde ve ses yalıtımında kullanılan popüler bir üründür. Zeminlerde döşeme, sap, parke altına döşenerek yürüme ve darbe kaynaklı gürültüleri önlemek için kullanılır. Aynı zamanda duvar, tavan gibi yerlerde de kullanımı mevcuttur. Ne tür bir ses yalıtım malzemesine ihtiyaç duyduğunuz, uygulanma yerine ve ses şiddetine göre farklılıklar gösterir.

Kauçuk şilte; spor salonu, konferans salonu, otel gibi bol aktiviteli alanlarda ses kirliliğinin önüne geçmekte oldukça etkili bir üründür. Sadece ortam içerisindeki gürültünün yalıtımında değil, katlar arası seslerin engellenmesinde de etkilidir. Ayrıca mekanik daire ses izolasyonunda da rahatlıkla kullanıma uygundur. İşlemin doğru şekilde istenilen yere uygulanması önemlidir.

Trend Acoustic ses yalıtım sektöründeki profesyonelliğiyle istediğiniz boyutta ve kalitedeki kauçuk şilte malzemesini sizlere sunar ve dilerseniz mekanınıza uygular. Minimum kalınlığa sahip kauçuk şiltenin, zemin altına uygulanarak en 24 dB darbe ses azaltımı gerçekleştirdiği biliniyor. Kauçuk şilte döşenen mekanınızda gürültü problemini düşünmeden rahatlıkla hareket edebileceksiniz.

Kauçuk Şilte Teknik Özellikleri:

Kalınlık: 1 mm 10 mm' e kadar üretimi yapılmaktadır.

Boyut: İstenilen boyutta üretimi yapılmaktadır.

Kırılmada uzama: Yüzde 40 oranında.

Genişlik: Genel 1200 mm