Yüksek yoğunluklara sahip rebonded süngerler, ses yalıtım malzemelerinden en önemlileridir. Toplu yaşama alanlarında ses yalıtımın bir zorunluluk halini almasıyla, ses izolasyon malzemeleri geniş bir kataloğa sahip oldu. İstenilen etkinin ( ses yalıtım, akustik ses düzenleme ) yaratılması için doğru ürün seçiminin gerçekleştirilmesi ve doğru şekilde ortama uygulanması oldukça önemli bir noktadır.

Rebonded sünger, bondex süngerlerin birbirine sıkıştırılmasıyla oluşturulur. Ses emilimi sağlar ve yankı izolasyonu sağlar. Ses soğurucu olan ve gürültüyü güçlü bir şekilde observe ederek gürültü ve akustik ses problemlerinin önüne geçer. Evlerde, çalışma yerlerinde, ofis, konferans, toplantı odaları, makine ve jeneratör dairelerinde, parke, şap altlarında, stüdyolarda, müzik odalarında, istenmeyen sesleri izole etmek ve akustik düzenleme adına gönül rahatlığıyla sıkça kullanılır.

Her ortamın sahip olduğu farklı özelliklerden dolayı ses yalıtım tekniği farklı olabilmektedir. Bu nedenle uzman firmalardan yardım almanız işinize oldukça yarayacaktır. Trend Acoustic, ses yalıtım konusunda edindiği uzmanlığı sizlerle paylaşıyor. Ortamınıza uygun, istediğiniz kalitedeki ses yalıtım ve akustik ses düzenleme hizmetinizi size sunuyor. Yüksek kalitedeki rebonded sünger malzemesini Trend Acustic’de bulabilirsiniz. Rebonded sünger uygulanan ortamınızda gürültü problemini düşünmeyecek, akustik ses izolasyonunda istediğiniz verimi alabileceksiniz.