Çok katlı toplu yaşama alanlarında, dairenizdeki gürültü ve şiddetli seslerin alt kata ulaşmasını engellemek için yapılması gereken uygulama zemin ses yalıtımı işlemidir. Ofis, ev, okul gibi alanlarda zemine bağlı gürültüler oluşabilir ve bu aşağı kat ortamının verimini düşürerek çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir. Sert zeminde yürünmesi, mobilyaların itilmesi eşyaların yere düşmesi gibi darbelere bağlı sesler, alt kat için bir eziyete dönüşebilir. Zemin ses yalıtımıysa tüm bu sorunları kökten çözer. Zemin yalıtımı için tıpkı tavan ve duvarda olduğu gibi bina yapısına uygun çeşitli ürünler vardır. Bunun için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Zemin ses yalıtımı için en çok kullanılan malzemeler kauçuk esaslı malzemelerdir ve ek olarak ağır epdm bariyer kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin doğru şekilde zemine uygulanması çok önemlidir, aksi taktirde gürültülerin tam olarak kesilmesi sağlanmamış olur ve ürünler boşa harcanmış olur. Trend Acoustic, ses yalıtımda edindiği tecrübeleri en kaliteli şekilde sizlere sunarak; şap, parke altı ya da üstü yalıtım ürünlerini en iyi şekilde zemininize uygulayıp, gürültülerin aşağı kata ulaşmasını engeller.

Trend Acoustic, birinci sınıf kalitedeki ürünleriyle ses yalıtımını gerçekleştirerek gürültü problemlerini en etkili şekilde çözmektedir. Müşteri odaklı bakış açımızla beraber memnuniyetinizden emin olarak ses izolasyon hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Zemin ses yalıtımı başarıyla gerçekleştirilmiş mekanınızda, gürültü sıkıntısını hiç düşünmeden rahatlıkla hareket edebileceksiniz.